контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ відкритого типу в Києві

МРТ відкритого типу в КиєвіМагнітно-резонансна томографія щороку рятує життя багатьом хворим. Вона дає можливість вчасно визначити рак і його стадію, а також інші хвороби. Справа в тому, що знімок органів і тканин людини під час такого обстеження досить чіткий і тому несе багато суттєвої інформації для лікаря.

Залежно від Ваших потреб можна зробити МРТ різних частин тіла. Якщо Ви хочете пройти дійсно ефективне обстеження, варто робити МРТ відкритого типу в Києві. Такий тип МРТ має переваги перед закритим типом. Його історія почалася тоді, коли люди захотіли використовувати МРТ для обстеження тварин. Як відомо, щоб знімок був чітким, під час МРТ потрібно лежати нерухомо. Для цього тварин потрібно було якось тримати. Але томограф для закритого МРТ - це апарат тунельного типу. Тримати в ньому собаку, або кішку просто неможливо. Тому придумали томограф для відкритого типу МРТ. У Києві він є тепер у багатьох клініках.

Якщо хворий страждає на клаустрофобію - МРТ відкритого типу в Києві прекрасно підійде йому як метод обстеження. Ще такий тип МРТ позитивно впливає на психологічний стан людей, особливо дітей. Просто під час процедури обстеження батьки, близькі, друзі можуть знаходитися поряд в якості підтримки.

МРТ відкритого типу в Києві дасть позитивні результати, якщо робити його за допомогою сучасного обладнання. Технологічний прогрес не стоїть на місці, світ постійно розвивається. Тому, якщо Ви хочете зробити ефективне МРТ відкритого типу в Києві, звертайтеся в клініку з якісним сучасним діагностичним обладнанням. Але, яким хорошим не був би томограф, головне, щоб фахівець потім правильно зробив діагностику.

МРТ відкритого типу в Києві за доступними цінами можна зробити в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.