контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Де зробити КТ

Де зробити КТОтримавши призначення лікаря на проведення комп'ютерної томографії, багато хто задається питанням, де зробити КТ, щоб результати були точними і вартість проведення цієї діагностики була підходяща.

В деяких випадках лікар сам може порадити, де зробити КТ, але це не означає, що рекомендований їм діагностичний центр найкращий або єдиний в місті.

Ви в будь-якому випадку маєте право і можливість самостійно вибрати консультативно-діагностичний центр, де Вам буде зручніше зробити КТ.

При пошуку медичного закладу зверніть увагу на кваліфікацію лікарів-радіологів, які проводять дослідження. Для цього можна на сайті центру ознайомитися з рівнем кваліфікації медперсоналу і пошукати в просторах Інтернет відгуки пацієнтів.

Однак, для прийняття рішення про те, де зробити КТ, важливе значення матиме не тільки цей аспект. Поцікавтеся, яке обладнання використовується для проведення діагностики. Якість устаткування впливатиме і на результати діагностики, і на час, необхідний для її проведення. Справа в тому, що в основі комп'ютерної томографії лежить принцип впливу на організм людини рентгенівських променів, тому мінімізувати опромінення не буде зайвим.

У нашому центрі працюють висококваліфіковані лікарі-радіологи з багаторічним досвідом, а діагностика проводиться на самому досконалому на сьогоднішній день обладнанні. Це дозволяє нам стверджувати, що наш центр - одне з кращих місць в Києві, Київській області та Україні, де зробити КТ Вам буде зручно, результативно і доступно. Ми знаходимося за адресою: проспект Перемоги, 119 (Святошинський район, Київ).