контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ молочної залози

МРТ молочної залозиСтатистика свідчить про те, що рак молочної залози активно розвивається в наш час. На це впливає і погана екологія, і зловживання шкідливими звичками жінками, а також генетичний фактор. Рак молочної залози викликає серйозні наслідки і ускладнення. Розвивається він в тканинах і в молочних протоках, викликаючи їх руйнування, біль, кровотечі і навіть метастази в інші органи і системи. Тому завчасно зроблене МРТ молочної залози є головним способом боротьби з цим видом раку.

МРТ молочної залози - це сучасне і найбільш ефективне обстеження молочної залози, яке проводиться з метою визначення різних патологій. Дане обстеження допомагає без додаткового хірургічного втручання отримати точну картину стану внутрішніх органів і вчасно помітити злоякісні новоутворення. Таким чином, завдяки своєчасно призначеного та зробленому МРТ молочної залози, лікарям вдається вчасно діагностувати стан пацієнтів і призначити правильне рішення. Тому, як тільки у Вас виникають передчуття з приводу виникнення будь-яких ущільнень у грудях, краще записатися на прийом до лікаря і пройти МРТ молочної залози. Не забувайте, що рак грудей набагато краще піддається лікуванню на перших стадіях. При цьому якість і достовірність отриманих результатів багато в чому залежить від клініки, в якій Ви будете проходити обстеження.

Записуйтеся в наш центр на прийом, щоб зробити МРТ молочної залози і отримати достовірні результати!

У нашому центрі працюють досвідчені фахівці, які допоможуть Вам почувати себе спокійно і комфортно під час МРТ молочної залози.

Подбайте заздалегідь про своє здоров'я - телефонуйте в наш центр, щоб пройти ефективне обстеження під наглядом кращих фахівців!