контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Томографія голови (Київ)

Томографія голови КиївТомографічне обстеження - це найбільш ефективний спосіб діагностувати хворобу головного мозку на самих ранніх стадіях її розвитку. Цей інноваційний медичний підхід вражає своєю ефективністю і точністю. У наш час апарати-томографи є в багатьох медичних установах, а тому зробити томографію голови в Києві не проблема. Ця процедура допоможе «заглянути» в людський мозок, вчасно виявити пухлину, виявити пошкодження або запалення тканин, визначити вогнище розвитку хвороби.

Томографія голови (Київ) застосовується для:

  • виявлення причини регулярних нападів головного болю;
  • оцінки масштабів наслідків інсульту і виявлення заблокованої артерії;
  • отримання даних про кровотік;
  • візуалізації травмованих ділянок голови і головного мозку;
  • виявлення вроджених патологій.

Лікарі прописують цей вид обстеження також перед і після операцій на голові. У цьому випадку томографія голови (Київ) дозволяє визначити, чи було хіругічне втручання результативним, а також не упустити появу можливих ускладнень. Для кращого огляду і чіткості картинки перед томографією голови (Київ) пацієнтові в кров вводиться контрастна речовина. У деяких пацієнтів такі препарати можуть викликати алергічні реакції. Якщо ви раніше не стикалися з томографією, бажано попередньо провести проби на переносимість препарату.

Томографія голови (Київ) обійдеться недорого, якщо проводити її в нашому консультативно-діагностичному центрі.

У нас на озброєнні є висококваліфіковані фахівці і сучасне устаткування, що забезпечує точність і максимальну інформативність проведених досліджень, зокрема томографії голови в Києві.