контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ легенів

КТ легенівКомп'ютерна томографія (КТ) внутрішніх органів проводиться в різних випадках при підозрах на захворювання всіх систем і внутрішніх органів людини. Ця технологія дозволяє визначити причини нездужань в тих випадках, коли інші методи діагностики не можуть дати однозначні відповіді на всі поставлені лікарем питання.

Однією з частих причин звернень в наш консультативно-діагностичний центр є необхідність проведення КТ легенів. Для цього виду діагностики немає спеціальних вимог до підготовки, проте є деякі абсолютні і відносні протипоказання. Більшість з них виявляється ще на прийомі у лікаря.

Наприклад, Вам не призначать КТ легенів, якщо Ви перебуваєте на будь-якому триместрі вагітності.

Додатковим протипоказанням може бути вага пацієнта, що перевищує допустимі параметри обладнання.

При проведенні КТ легенів та інших органів в деяких випадках необхідне використання контрастної речовини, яка допомагає більш детально вивчити стан пацієнта і виявити патології. Ця речовина є йодовмісною і може викликати алергічні реакції. Тому перед його застосуванням проводиться аналіз на наявність алергії на йод і морепродукти у кожного такого пацієнта. Якщо можливість алергічної реакції підтверджується, то процедура не проводиться.

Перед тим, як почати КТ легенів, ми розповідаємо нашим пацієнтам про всі протипоказання, з'ясовуємо їх наявність в кожному конкретному випадку, щоб ця процедура була максимально безпечна для всіх. Відвідати нас Ви можете за адресою проспект Перемоги, 119, м. Київ (поруч метро Академмістечко та Житомирська). До нас приїжджають пацієнти з Київської області та з усієї України.