контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія тазу

Комп'ютерна томографія тазуКомп'ютерна томографія тазу - один з найбільш широко поширених і затребуваних в Україні і не тільки видів обстеження. Вона може стати необхідна для діагностики паренхіматозних органів малого тазу, а також кісток тазу. Дане обстеження забезпечує високі показники ефективності, особливо актуальна в ортопедії, онкології, травматологічній практиці і гнійної хірургії.

Комп'ютерна томографія тазу допомагає уточнити діагноз і поширеність якого-небудь процесу, встановити розвиток пухлини на первинній стадії, зрозуміти характер суглобових поверхонь та інше. У випадках травматичного ураження малого таза можна успішно визначати місце переломів та травм, ступінь вираженості патологічних змін.

Як можна побачити, спектр діагностичних досліджень за допомогою комп'ютерної томографії тазу дуже широкий. Точність ж діагностики невіддільна від професіоналізму фахівців і якісного обладнання. Тому якщо Вам знадобилася комп'ютерна томографія тазу, то краще звернутися в клініку, де обстеження проводиться на сучасному томографі під керівництвом досвідчених лікарів.

Надійна, професійна комп'ютерна томографія тазу успішно здійснюється в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

Ми можемо впевнено гарантувати точність і коректність обстеження, так як для цього у нас використовується надійне сучасне обладнання. Кожен же співробітник центру - кваліфікований фахівець, який досконально знає свою справу. Записатися на обстеження можна прямо у нас на сайті або по телефону. Наш центр працює без вихідних, тому Ви зможете приїхати до нас в будь-який день, якщо Вам потрібна комп'ютерна томографія тазу.