контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ головного мозку

КТ головного мозкуКТ головного мозку в наш час вважається найефективнішим і оперативним методом отримання самої повної і точної інформації про будь-які відхилення, захворювання або травми людини в області голови. Цей прогресивний спосіб діагностики поступово витісняє альтернативні методи дослідження головного мозку, адже за допомогою сучасного і високотехнологічного устаткування і професіоналів у сфері діагностики можна отримати найбільш докладну інформацію про головному мозку в найкоротші терміни.

КТ головного мозку актуально використовувати для детального і точного планування хірургічних втручань при всіляких операціях в області голови, для дослідження різних запальних процесів, для діагностики пухлин, а також для виявлення причин різних патологій, пов'язаних із зором, слухом або вимовою.

КТ головного мозку є високоефективною і точною технологією, адже в результаті проходження процедури комп'ютерної томографії, можна отримати докладне графічне зображення, на якому чітко видно як тканини мозку, так і кістки склепіння та основи людського черепа.

У Києві процедуру комп'ютерної томографії голови можна пройти в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі. Пацієнти у нас обстежуються досвідченими професіоналами у сфері медичної діагностики за допомогою інноваційного та якісного обладнання. Наша цінова політика дозволить скористатися нашими діагностичними послугами практично кожній людині.

Недорого зробити КТ головного мозку в столиці можна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.