контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ органів грудної клітки

Часом людина може захворіти хворобою, яку досить важко діагностувати. Багато симптомів можуть бути змішаними, а звичайний рентгенівський знімок часто не дозволяє побачити повну і точну картину. Однак діагностувати все ж потрібно, щоб вчасно прийняти необхідні для лікування заходи. У такому випадку фахівці найчастіше приймають рішення зробити комп'ютерну томографію, або просто КТ. Цей метод дослідження є найбільш ефективним в порівнянні з рентгенографією і дозволяє побачити дрібні деталі тканин і органів пацієнта за допомогою їх тривимірного зображення.

КТ органів грудної кліткиСеред усіх видів комп'ютерної томографії одним з найбільш затребуваних сьогодні є КТ органів грудної клітини. Пов'язано це з тим, що кількість пацієнтів із захворюваннями серця щороку все збільшується, а для їх результативного лікування потрібно спочатку правильно поставити діагноз. КТ органів грудної клітини допомагає також дослідити стан легенів і їх тканин. За його допомогою можна вчасно виявити різні дифузні захворювання легенів, досліджувати стан бронхів, діагностувати пневмонію. КТ органів грудної клітки також покаже туберкульоз, який не виявили під час флюорографії. Це дозволить вчасно розпочати лікування та уникнути серйозних наслідків, а також своєчасно обмежити контакти хворого із здоровими людьми з метою нерозповсюдження туберкульозу.

КТ органів грудної клітини призначають також пацієнтам у разі підозри на утворення ракових пухлин в області легень, грудної залози, серця. Якщо у пацієнта вже діагностували рак, КТ органів грудної клітки дозволяє простежити за результатами лікування хвороби, а також вчасно помітити поширення метастаз.

Зробити КТ органів грудної клітини за призначенням лікаря і в профілактичних цілях можна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.