контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія черевної порожнини

Комп'ютерна томографія черевної порожниниСучасні методи діагностики можуть чітко демонструвати найнезначніші зміни в тканинах пацієнта, допомагаючи лікарям у постановці максимально об'єктивного діагнозу. Одним з таких методів виявлення різних порушень в роботі внутрішніх органів є комп'ютерна томографія органів черевної порожнини.

Завдяки комп'ютерній томографії черевної порожнини можна провести точне на сьогоднішній день обстеження, і виявити навіть незначні зміни в тілі. КТ візуалізує для фахівця печінку, жовчний міхур, селезінку, нирки і наднирники, а також підшлункову залозу. Комп'ютерна томографія черевної порожнини покаже стан лімфатичних вузлів і судин абдомінальної області.

Комп'ютерна томографія черевної порожнини в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі - обстеження під керівництвом досвідчених фахівців.

Звичайно ж, не варто забувати і про підготовку до обстеження. Фахівці рекомендують не вживати за день-два до проведення комп'ютерної томографії черевної порожнини продукти, які викликають підвищене газоутворення. У їх число входять яблука, бобові, капуста, чорний хліб, молоко, здоба і газовані напої. Слід дотримуватися цієї рекомендації з причини того, що гази в кишечнику можуть знизити якість і достовірність знімків. Крім цього, для отримання максимально точних результатів здійснювати обстеження рекомендується натщесерце.

Для поліпшення видимості може використовуватися контрастна речовина на основі йоду. Тому перед процедурою потрібно обов'язково поговорити з лікарем з приводу того, чи можна приймати контраст саме у Вашому випадку, адже кожен організм дуже індивідуальний.

Комп'ютерна томографія черевної порожнини у нас - це якісна діагностика за доступними цінами.