контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія носа

Комп'ютерна томографія носаКомп'ютерна томографія, як високоточна діагностика, застосовується для обстеження різних внутрішніх органів, судин. Комп'ютерна томографія носа дозволяє відобразити (візуалізувати) порожнину носа, придаткових пазух і діагностувати поліпи, об'ємні утворення, захворювання синусів.

Комп'ютерна томографія носа може призначатися в наступних випадках:

  • запальні процеси,
  • часті носові кровотечі.
  • планування оперативного втручання,
  • інфекції в кістках придаткових пазух,
  • тривалі головні або зубні болі.

Сучасний томограф може багаторазово збільшити і відтворити зображення, завдяки чому лікарю легше буде призначити курс лікування або коригувати його у разі потреби.

Комп'ютерна томографія носа в Києві може мати різну вартість. Різниця в ціні, як правило, залежить від наявності опису обстеження, а також клініки, яка проводить КТ. Вибираючи клініку, звертайте увагу на використовуване обладнання, тому що від цього багато в чому залежить якість одержуваних знімків.

Професійна комп'ютерна томографія носа проводиться досвідченими фахівцями Олександрівського консультативно-діагностичного центру.

У нас Ви зможете пройти обстеження, результати якого будуть максимально точними і коректними. Ціни на наші послуги досить лояльні, доступні для всіх. Комп'ютерна томографія носа проводиться в нашому центрі на надійному, новому обладнанні, тому ми гарантуємо високу ефективність дослідження. Телефонуйте і записуйтеся вже зараз, якщо Вам потрібна якісна комп'ютерна томографія носа.