контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ високопільний в Києві

На жаль, в наш час поширилися такі хвороби, які дуже складно правильно діагностувати за допомогою звичайного рентгена або УЗД. Коли у лікаря виникають питання або він не впевнений в точності поставленого діагнозу, він посилає пацієнта на МРТ високопільний в Києві. Цей вид дослідження припускає введення контрастної речовини, яке сприяє більш точному і явному забарвленню, ніж на УЗД.

"Олександрівський консультативно-діагностичний центр" проводить МРТ високопільний в Києві. Якщо у Вас є направлення від лікаря, Ви можете записатися на прийом. Якщо Вам не видали направлення і Ви вирішили самостійно пройти томографію, радимо Вам все ж проконсультуватися з Вашим лікарем, для точного визначення доцільності процедури.

МРТ високопільний в КиєвіУ наш час МРТ високопільний (в Києві) є найбільш точним видом дослідження людського організму. Найбільш часті дослідження проводяться на головному мозку людини. Також томографічним дослідженням можуть піддаватися кінцівки людини і внутрішні органи. Якщо у Вас почастішали головні болі, які не піддаються ніяким препаратам, це вже тривожний сигнал про хворобу, що розвивається. При таких симптомах не забаріться звернутися до терапевта.

МРТ високопільнийі (в Києві) призначають людям, у яких виявлена ​​пухлина або інші зміни в головному мозку. Для постановки точного діагнозу і для детального дослідження новоутворень, пацієнтові вводять контрастну речовину, яка як би «засвічує» досліджуваний орган на екрані. Таким чином, добре видно розміри, контури органу, лікар робить знімки в різних ракурсах і продовжує дослідження.

МРТ високопільний (в Києві) є найбільш ефективним, але в той же час, безпечним методом дослідження людського організму. Якщо Ви бажаєте отримати точні результати дослідження Вашого мозку, органів, кінцівок, запишіться на томографію.

"Олександрівський консультативно-діагностичний центр" запрошує Вас на МРТ високопільний в Києві.