контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комплексне комп’ютерне обстеження усього організму

Комп’ютерне обстеження організмуКомплексне комп’ютерне обстеження організму в Києві стає все більш затребуваною процедурою, адже профілактична діагностика та виявлення різних порушень здоров’я на ранніх стадіях є дуже важливим фактором для оперативного та безболісного лікування.

Дана процедура полягає в дослідженні електромагнітних коливань певних структур мозку, де міститься сукупна інформація про весь організм обстежуваного пацієнта. За допомогою спеціальних приладів уся інформація зчитується, посилюється та обробляється спеціальним програмним забезпеченням.

Комплексне комп’ютерне обстеження організму абсолютно безпечне для вагітних і дітей. Ця спеціальна процедура може замінити дорогі аналізи, лабораторні дослідження та відвідування багатьох лікарів. У підсумку проходження комплексної комп’ютерної діагностики організму в Києві пацієнт отримує повну інформацію щодо початкових проявів різних недуг і про стан свого здоров’я. В основному ця інформація зручно подана ​​у вигляді кольорового графічного зображення органів і містить діагнози по виявленим хворобам. Це дає унікальну можливість пацієнту без медичної освіти самому наочно побачити усі зміни та відхилення у своєму організмі за допомогою пояснень лікаря.

Після отримання усіх результатів проходження комплексного комп’ютерного обстеження організму в Києві пацієнт отримує поради та рекомендації фахівця щодо індивідуальної схеми лікування.

Недорого та якісно пройти комплексне комп’ютерне обстеження організму в Києві можна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

<< Назад