контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ грудної клітки (ціна)

КТ грудної клітки цінаЗдоров'я є важливим елементом нормальної життєдіяльності кожної людини. З поганим самопочуттям неможливо ефективно працювати, мати хороший апетит, спокійно спати і просто насолоджуватися життям. Особливо неприємно, коли постійно мучить біль в грудях, або коли кашель не проходить вже тривалий час і продовжує псувати самопочуття. В такому випадку не потрібно чекати, що все пройде без лікування, потрібно йти до лікаря і брати напрямок на КТ грудної клітини. Ціна його буде в будь-якому випадку нижче, ніж вартість серйозного лікування, якщо вчасно не діагностувати туберкульоз, пневмонію, або злоякісні ракові пухлини.

КТ грудної клітки (ціна його відрізняється в залежності від клініки), повна назва якого «комп'ютерна томографія», сьогодні є одним з найбільш революційних, ефективних і результативних досліджень. Воно грунтується на методі рентгенівського випромінювання, який дозволяє досить чітко побачити навіть найдрібніші деталі легенів і серця в тривимірному їх зображенні. Цей винахід став величезним проривом в медицині і в діагностиці. Сьогодні КТ грудної клітки, ціна якого демократична, дозволяє врятувати життя тисячі пацієнтів і запобігти розвитку найстрашніших захворювань.

КТ грудної клітки (ціна його вигідна в нашому діагностичному центрі) може бути рекомендовано фахівцем в різних випадках. Найчастіше воно робиться після незрозумілих і незвичайних результатів флюорографії, або в разі, якщо рентгенографія також не показала точних результатів про стан органів і тканин грудної клітини пацієнта. Однак дуже часто лікарі відразу ж радять робити КТ грудної клітки (ціна його доступна в нашому центрі), щоб не втрачати час і відразу отримати зображення легенів, або інших органів грудної клітини більш високої якості.

Бережіть своє здоров'я - робіть вчасно КТ грудної клітини! Ціна його прийнятна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.