контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Контрастна комп'ютерна томографія

Контрастна комп'ютерна томографіяКомп'ютерна томографія - це прогресивний вид обстеження, заснований на енергії рентгенівського випромінювання, яке після комп'ютерної обробки перетворюється в зображення досліджуваних органів. Контрастна комп'ютерна томографія припускає введення додатково спеціального контрастного препарату. За рахунок контрасту збільшується зворотний сигнал від органів, завдяки чому підвищується точність діагностування.

Контрастна комп'ютерна томографія дозволяє ефективно виявляти патологічні порушення артерій, вен, серця. Під час дослідження контрастний препарат може вводитися в просвіт артерії або вени. Таке дослідження називається ангіографією. Воно дозволяє виявити розширення артерій і аорти, визначити точну локацію звуження судини (порушення прохідності) і ступінь його вираженості.

До контрастної комп'ютерної томографії вдаються сьогодні багато людей, яким необхідно одержати не зразкові, а максимально точні результати обстеження. Даний вид дослідження, як оптимальний, сьогодні впроваджений в сучасну медицину, показуючи однаково високу ефективність використання.

Професійна контрастна комп'ютерна томографія за лояльними цінами здійснюється в нашому діагностичному центрі.

Звернутися в Олександрівський консультативно-діагностичний центр за консультацією фахівців у зручний час Ви можете за вказаними телефонами. Зателефонувавши нам, Ви також зможете записатися на контрастну комп'ютерну томографію, яку проводять у нас досвідчені, уважні лікарі. Всі дослідження проводяться на надійному, якісному обладнанні.

Вам знадобилася контрастна комп'ютерна томографія? Пройти точне обстеження Ви можете у нас.