контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія нирок

Комп'ютерна томографія нирокКомп'ютерна томографія в поєднанні з професіоналізмом лікарів є потужним інструментом для дослідження людського тіла. КТ надає детальну діагностику навіть у тих випадках, коли інші методи будуть даремними або не зможуть надати чітку картину ситуації.

Комп'ютерна томографія нирок спрямована на виявлення різних захворювань як самих нирок, так і надниркових залоз, сечовивідних шляхів, а також навколишніх лімфатичних вузлів і судин. За допомогою КТ в органі реально діагностувати аномалії розвитку, новоутворення, запальні процеси, а також побачити пісок або камені.

Комп'ютерна томографія нирок може проводиться як із застосуванням контрастної речовини, завдяки введенню якої підвищується чіткість зображення, так і без неї. Тому в особливо серйозних випадках, які вимагають граничної ясності, лікарі обов'язково використовують контраст. Речовина потрапляє в організм у вигляді ін'єкції або перорально.

Процедура комп'ютерної томографії нирок безпечна і абсолютно безболісна. Тим не менш, вона має певні протипоказання. До них можна віднести період вагітності і лактації, алергію на контраст, значну вагу пацієнта (більше 120-и кг), а також клаустрофобію.

Потрібна комп'ютерна томографія нирок? У «Олександрівському консультативно-діагностичному центрі» Ви можете провести дане дослідження за прийнятною вартістю.

Комп'ютерна томографія нирок з нашими фахівцями - це уважне і грамотне ставлення до проблеми пацієнта. Досвідчені лікарі нашого центру допоможуть вчасно виявити причину захворювання, щоб Ви могли скоріше отримати курс лікування і почати його.

Якщо Вам необхідна комп'ютерна томографія нирок, звертайтеся до нас. Якість діагностики в «Олександрівському консультативно-діагностичному центрі» знаходиться на вищому рівні!