контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Томографія головного мозку

Томографія головного мозкуТомографія головного мозку рекомендована у багатьох випадках. Зокрема, до даної процедури вдаються для визначення масштабів поразки кісткових і м'яких тканин голови після черепно-мозкових травм. Діагностика за допомогою томографа дозволяє побачити повну картину пошкоджень не на хірургічному столі, а на екрані монітора. Дуже корисна томографія також після оперативного втручання, оскільки дозволяє простежити за процесом відновлення тканин.

Для визначення причини специфічних головних болів також використовується томографія головного мозку. Отримані в результаті дослідження знімки дозволять діагностувати на ранній стадії утворення доброякісних і ракових пухлин, що дозволить збільшити в рази шанси на порятунок людського життя. Причиною головних болів також може бути незбалансований приплив і відтік крові. Томографія головного мозку надасть лікарю інформацію про стан кровоносних судин, про наявність закупорок і крововиливів, причини порушення нормального кровообігу.

Томографія головного мозку буде справжньою знахідкою в тих випадках, коли людське життя знаходиться в небезпеці і коли кожна даремно витрачена хвилина може стати причиною загибелі пацієнта. У таких випадках найбільш цінною перевагою томографії в порівнянні з іншими методами діагностики буде швидкість отримання інформації. Результати досліджень можна оцінити вже в процесі проведення процедури або відразу ж після її закінчення.

До позитивних якостей томографії головного мозку можна також віднести повну її безпеку за рахунок відсутності променевого впливу на об'єкт. Під час проведення дослідження пацієнт не відчуває ніяких відчуттів. Єдиною незручністю може бути тільки необхідність впродовж деякого часу зберігати нерухомість.

Томографія головного мозку в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі (Київ) буде здійснена швидко і якісно.

Першокласний сервіс, чуйний персонал і сучасне обладнання - це те, що наш центр може запропонувати своїм пацієнтам.