контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ попереку

Різкі періодичні, або навіть постійні спинні болі знайомі практично кожній сучасній людині. Причиною цього можуть бути різні хвороби і різні за ступенем вираження порушення, які в більшості випадків з'являються через малорухливий спосіб життя. Однак характер цих болей може бути різним, дуже часто вони можуть бути симптомами злоякісних новоутворень в області хребта. Тому так важливо своєчасно точно визначити причину цих болей за допомогою МРТ попереку.

МРТ поперекуМагнітно-резонансна томографія, або просто МРТ попереку - це сучасний метод обстеження попереково-крижового відділу хребта. Він є одним з найбільш ефективних методів, який дозволяє своєчасно і точно діагностувати різні захворювання внутрішніх органів і систем в області хребта. МРТ попереку - це повністю безпечний метод діагностики, адже сучасний томограф НЕ опромінює людину, а значить, не шкодить його здоров'ю. Показаннями до проведення цієї процедури можуть бути хронічні і періодичні гострі болі в області попереку, підозри на грижу міжхребцевих дисків, остеохондроз, болі в нижніх кінцівках і порушення кровообігу в них, склероз і підозра на виникнення пухлин в хребцях і в спинному мозку в попереково-крижовому сегменті хребта. Маленьким дітям часто проводять МРТ попереку, щоб вчасно визначити можливі аномалії в розвитку хребта і почати завчасно їх коригувати. До того ж, дана процедура поводиться в процесі лікування хребта для більш ефективного спостереження за його результатами.

МРТ попереку не вимагає особливої ​​підготовки, що дозволяє проводити процедуру в екстреному порядку. Список протипоказань до процедури короткий, проте, він існує, тому перед її проведенням потрібно неодмінно проконсультуватися з грамотним фахівцем.

Якісне МРТ попереку можна зробити в нашому діагностичному центрі!