контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ (лікарня швидкої допомоги)

МРТ лікарня швидкої допомогиБільшість людей страждають від серйозних наслідків різних хвороб лише через несвоєчасно поставлений діагноз і запізніле лікування. Нерідко також можна зустріти випадки, коли хворі вмирають з цієї ж причини. Тому під час виникнення незрозумілих болів, які не може пояснити Ваш лікар, варто негайно записатися на МРТ. Лікарня швидкої допомоги направляє багатьох пацієнтів на таке обстеження також для того, щоб вирішити спірні ситуації і точно поставити діагноз.

Ефективне і безпечне обстеження внутрішніх органів і систем людини за допомогою магнітно-резонансного томографа, який працює на основі атомів водню, називається діагностичним методом МРТ. Лікарня швидкої допомоги не завжди надає послуги в цій сфері. Дане обстеження дозволяє отримати тривимірне і дуже чітке зображення внутрішніх органів і тканин людини. Тому воно і вважається найефективнішим у сучасній медицині. При цьому МРТ (лікарня швидкої допомоги може давати направлення на це обстеження) не несе променевого навантаження. Відповідно, воно може застосовуватися для обстеження маленьких дітей у випадках підозри на патології в розвитку. При необхідності дане обстеження може використовуватися навіть для діагностування стану вагітних жінок, але тільки після консультації у відповідного фахівця.

Залежно від того, які органи у пацієнта потрібно обстежити, проводиться певна підготовка до МРТ. Лікарня швидкої допомоги в багатьох випадках попередньо видає направлення пацієнта на обстеження. Додатково лікар перевіряє стан пацієнта і виключає можливі протипоказання до проведення томографії.

Ви хочете зробити МРТ? Лікарня швидкої допомоги в Олександрівському центрі допоможе Вам пройти якісне обстеження!

Записуйтеся на нашому сайті на прийом, щоб пройти ефективне і результативне обстеження МРТ! Лікарня швидкої допомоги в нашому центрі - це досвідчені фахівці та доступні ціни!