контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ з контрастом черевної порожнини

КТ з контрастом черевної порожнини

Томографія комп'ютерна - метод діагностики захворювань внутрішніх органів, який справедливо вважається одним з найефективніших і точних. Томограф - обладнання дійсно дуже корисне. За його допомогою можна виявити навіть ті захворювання, які протікають з мінімальною кількістю симптомів. КТ з контрастом черевної порожнини - відмінний спосіб побачити травми, аномалії розвитку, патології, пухлини органів, розташованих в цій частині тіла. Томограф сам по собі є відмінним інформатором для лікарів і пацієнтів. Використання контрасту зробить картинку ще більш чіткою, а інформацію ще більш точною. КТ з контрастом черевної порожнини показано тим пацієнтам, діагностика хвороб яких утруднена через нестачу інформації. Томограф потрібну інформацію обов'язково надасть, в результаті чого лікар зможе поставити правильний діагноз і розробити ефективну систему лікування.

У Києві є кілька клінік, в яких можна пройти процедуру КТ черевної порожнини з контрастом. У кожній з цих клінік напевно будуть свої тарифи на обслуговування пацієнтів. В одних ціни будуть більш лояльні, в інших менше. Зіткнувшись з проблемою вибору діагностичного центру не варто забувати не тільки про ціни, а й про якість обслуговування. КТ черевної порожнини з контрастом в одних клініках дасть більш точні результати, в інших менше. Все залежить від новизни і коректності роботи томографа. КТ краще проходити в тих центрах, де встановлено сучасне обладнання, що дає по максимуму точну інформацію.

КТ з контрастом черевної порожнини напевно повідомить всю необхідну інформацію, якщо проводити його в Олександрівському діагностичному центрі.

Дослідження, що проводяться в нашій установі, завжди по максимуму інформативні. Для своєї роботи ми використовуємо обладнання, яким користуються найкращі клініки в Європі. Тому, якщо треба зробити КТ черевної порожнини з контрастом, телефонуйте в наш центр і записуйтеся на обстеження.