контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ органів черевної порожнини

МРТ органів черевної порожниниБагато життєво важливих органів людського організму розташовані саме в черевній порожнині. У одних людей стан цих органів краще, в інших гірше. Захворювань органів черевної порожнини відомо медицині досить багато, тому поставити точний діагноз не завжди просто. Відмінним помічником для лікаря в цій справі буде магнітно-резонансний томограф. Українці роблять МРТ органів черевної порожнини досить часто. Мета МРТ - в терміновому порядку виявити порушення цілісності та функціональності внутрішніх органів. Томографія допоможе лікарю поставити вірний діагноз і визначити ефективний курс лікування.

МРТ органів черевної порожнини - один з найрезультативніших способів діагностики захворювань внутрішніх органів. Цей метод дозволяє виявити навіть незначні відхилення в будові та стані печінки, селезінки, підшлункової залози, органів шлунково-кишкового тракту. Єдиний недолік томографії - це її висока вартість. Щоб пройти МРТ органів черевної порожнини, пацієнту доведеться досить сильно витратитися.

МРТ органів черевної порожнини часто проводиться із застосуванням препарату-контрасту. Препарат вводиться в кров і надходить до органу, що потребує діагностики. Таким чином, оператор томографа може отримати дуже детальну інформацію і чіткі знімки, на яких явно видно проблеми конкретного органу.

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі МРТ органів черевної порожнини проводиться щоденно.

Наш центр працює без вихідних, а тому потрапити до нас у свій вільний час зможе навіть дуже зайнята людина. Записуйтеся на МРТ органів черевної порожнини через сайт або в телефонному режимі. Ми зробимо все, щоб Ви від початку і до закінчення процедури могли почувати себе комфортно. Прийшовши в наш заклад, Ви потрапите в надійні руки досвідчених фахівців.