контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія легень

Комп'ютерна томографія легеньПри необхідності проведення додаткових досліджень при визначенні захворювань дихальних шляхів часто лікарями призначається комп'ютерна томографія легенів. Саме ця діагностика дозволяє відповісти на більшість питань і відкинути всі непідтверджені підозри.

Легені - орган, який потребує особливої уваги, відсутність адекватного та своєчасного лікування має серйозні наслідки, а іноді незворотні. Тому, в разі обгрунтованих підозр лікаря, слід негайно докласти всіх зусиль для встановлення точного діагнозу. Комп'ютерна томографія легень допоможе фахівцям виявити захворювання навіть на самих ранніх стадіях.

Комп'ютерна томографія легень призначається в таких випадках, коли є підозри на небезпечні для життя захворювання: туберкульоз, пневмонію; для виявлення рідини в дихальних шляхах і згустків крові в легенях (легенева емболія); для виявлення доброякісних і злоякісних пухлин у легенях, і, в разі підтвердження їх наявності, для планування променевої терапії. Також комп'ютерна томографія легенів призначається, якщо причина болю в області легенів не визначається іншими простішими методами діагностики.

У нашому консультативно-діагностичному центрі, який знаходиться за адресою проспект Перемоги, 119 (Святошинський р-н., Київ), ми проводимо комп'ютерну томографію легень на найсучаснішому обладнанні, яке за своїми якісними характеристиками займає перше місце в світі. Процедура займає близько 5 хвилин і проходить абсолютно безболісно. Ми обслуговуємо пацієнтів як з Києва, Київської області, так і з усією України.