контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Дитяче МРТ

Дитяче МРТТомографія (магнітно-резонансна), як найбільш ефективний метод дослідження, може бути призначений не тільки дорослим, але й дітям. Дитяче МРТ широко використовують в самих різних областях. Величезною перевагою такого виду діагностики є його практично повна нешкідливість та безпечність для організму дитини. МРТ можна впевнено назвати найбільш ефективним методом дослідження при хворобах хребта, внутрішніх органів, центральної нервової системи.

Звичайно, як і будь-який інший спосіб діагностики, дитяче МРТ має ряд протипоказань, які діляться на абсолютні (при яких провести процедуру неможливо) і відносні. Протипоказання обговорюються з лікарем в кожному окремому випадку, після чого приймається рішення про можливість проведення томографії.

Варто також зазначити, що найчастіше дитяче МРТ проводиться під наркозом, так як необхідно, щоб дитина прийняла нерухоме положення на час проведення процедури. Проводити МРТ дітям краще в клініці, в якій фахівці мають великий досвід і знають всі особливості підготовки і проведення МРТ дітям різного віку.

Професійне дитяче МРТ проводять фахівці Олександрівського консультативно-діагностичного центру.

Наші досвідчені лікарі проводять високоінформативне обстеження, завдяки якому можна поставити точний діагноз і призначити коректне лікування. Записатися на дитяче МРТ до нас можна за телефоном або безпосередньо з сайту. Ми пропонуємо знижки, які дозволяють скористатися нашими послугами кожному, кому вони необхідні.

Якщо Ви шукаєте, де можна провести дитяче МРТ в Києві, то звертайтеся в наш центр.