контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ малого таза

МРТ малого тазаОднією з причин високої захворюваності населення є ігнорування регулярних оглядів у фахівців. Тому дуже багатьох пацієнтів до лікаря приводить біль або ж яскрава симптоматика вже прогресуючого захворювання. Для того, щоб уникнути цього, слід регулярно відвідувати лікаря, навіть якщо в тілі не спостерігається неприємних відчуттів.

Однією з проблемних зон як для жінок, так і для чоловіків є область малого тазу. У обох статей нерідкими бувають запальні процеси сечо-статевої системи. Для того, щоб можна було отримати чітку картину того, як протікає захворювання і встановити діагноз можна використовувати різні методи діагностики, серед яких і МРТ малого таза.

МРТ малого таза показує наявність запальних процесів, доброякісних і злоякісних новоутворень у жінок - в області піхви, сечового міхура, яєчників, матки, маткових труб і прямої кишки і у чоловіків - в області сім'явивыдних проток, передміхурової залози і прямої кишки. Також МРТ малого таза дає фахівцеві розглянути лімфовузли, судинні структури і кістки в районі тазу і поперекового відділу пацієнта.

МРТ малого таза має деякі протипоказання, тому проведення даної процедури має бути суворо узгоджене з лікарем, щоб уникнути шкоди організму пацієнта або отримання помилкового результату дослідження.

МРТ малого таза ви можете зробити в нашому центрі.

Наші фахівці допомагають виявити захворювання різних органів і систем. З цією метою проводяться діагностичні дослідження за допомогою томографів: мультиспіральне комп'ютерне та магнітно-резонансне. Звичайно ж, ми проводимо і МРТ малого таза.

МРТ малого таза в «Олександрівському консультативно-діагностичному центрі» - це висока точність результатів і доступна вартість.