контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ з контрастуванням

КТ з контрастуваннямКТ з контрастуванням є затребуваною процедурою практично в будь-якому напрямку медицини. КТ з контрастуванням на відміну від нативної КТ має деякі особливості, які дозволяють розширити можливості діагностики. Наприклад, такий метод комп'ютерної томографії дозволяє здійснити ангіографію венозного, артеріального русла, досліджувати серце, м'які тканини, кровоносні судини і т.д.

КТ з контрастуванням також надає можливість діагностувати лімфатичну систему, а також максимально точно дослідити різні паренхіматозні органи.

Комп'ютерна томографія такого типу відрізняється тим, що в даному випадку вводиться спеціальна контрастуюча речовина. Ця речовина може вводитися кількома способами: перорально, внутрішньовенно болюсно, і звичайне внутрішньовенне введення.

Найчастіше КТ з контрастуванням лікарі застосовують для точного виявлення всіляких патологій артерій, вен, серця. Такий метод вважається найбільш швидким і ефективним.

Пройти процедуру КТ з контрастуванням в Києві можна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі. Наш центр оснащений сучасним високотехнологічним устаткуванням, а наші фахівці мають величезний досвід роботи в діагностичній сфері медицини, тому визначити різноманітні патології і проблеми з  внутрішніми органами вони зможуть максимально точно і оперативно. Ми пропонуємо своїм клієнтам доступні ціни та гнучку систему знижок.

КТ з контрастуванням можна здійснити в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.