контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія грудної клітини ціна

Комп'ютерна томографія грудної клітини цінаЧас від часу, для більш точної діагностики, лікар може направити пацієнта на проходження комп'ютерної томографії грудної клітини. Ціна даного обстеження може бути різною залежно від якості обладнання, центру, в який Ви вирішите звернутися. КТ дозволяє побачити і розпізнати найменші зміни в грудній клітці, завдяки чому подальше лікування легко правильно спланувати і провести.

Комп'ютерна томографія грудної клітини, ціна якої повністю виправдана її ефективністю, може застосовуватися як з контрастом, що вводиться внутрішньовенно, так і без нього. Томограф з високою роздільною здатністю допоможе точно відтворити (візуалізувати) всі кісткові, сполучнотканинні і хрящові утворення, молочні залози, судини.

Якщо у Вас виникла така необхідність, як пройти комп'ютерну томографію грудної клітини, ціна не повинна бути єдиним фактором, за яким варто проводити вибір клініки. Звернути увагу слід, в першу чергу, на якість апаратури. Сучасний, надійний томограф з високою роздільною здатністю буде набагато більш ефективний, а саме це і потрібно від томографії.

Професійна комп'ютерна томографія грудної клітини, ціна якої порадує, проводиться в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

Від правильного вибору клініки безпосередньо залежить точність і коректність результатів обстеження, подальший курс лікування і, відповідно, здоров'я та безпека самого пацієнта. Звернувшись до нас, Ви можете пройти недорого комп'ютерну томографію грудної клітини (ціна не злякає), яку проводять у нас висококваліфіковані фахівці.

Комп'ютерна томографія грудної клітини, ціна на яку у нас прийнятна, є сучасним рішенням для максимально правильної діагностики.