контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ поперекового відділу (ціна)

КТ поперекового відділу цінаРентгенівська томографія не завжди дає можливість побачити точну картину захворювання. Знімки часом занадто розмиті і не дозволяють правильно діагностувати людину. Тому сьогодні більш актуальною є комп'ютерна томографія (КТ), яка не має таких недоліків. Вона допомагає побачити навіть дрібні частинки людських органів і тканин, ефективно простежити за їх станом і розвитком, помітити безліч аномалій і запобігти серйозним важковиліковним захворюванням.

Для обстеження попереково-крижового відділу хребта застосовують КТ поперекового відділу. Ціна його змінюється, залежно від діагностичного центру, в якому Ви будете його робити. КТ поперекового відділу (ціна його залежить також від марки і моделі томографа) призначається пацієнтам у разі таких показань, як травми і пошкодження хребців в ділянці нирок, різні невідомі утворення хребта, для більш результативного спостереження за станом пацієнта після операції в зоні поперекового відділу. Крім цього, КТ поперекового відділу (ціна його сьогодні демократична) дозволяє вчасно помітити різноманітні аномалії розвитку його хребців. Особливо це важливо для маленьких дітей, адже своєчасне втручання може уникнути серйозних наслідків.

КТ поперекового відділу (ціна його доступна у нас в центрі) повинно робитися під наглядом справжніх фахівців у цій галузі. Тільки в такому випадку Ви отримаєте найбільш достовірні результати дослідження, а значить, лікар зможе правильно діагностувати Ваш стан. Також варто враховувати протипоказання для проведення КТ поперекового відділу (ціна його прийнятна в наш час).

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі КТ поперекового відділу (ціна його і інших видів дослідження зазначена на сайті) роблять із застосуванням сучасного томографа!