контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комплексне комп'ютерне обстеження всього організму

Комплексне комп'ютерне обстеження всього організмуКомплексне комп'ютерне обстеження організму в Києві стає більш затребуваною процедурою, адже профілактична діагностика і виявлення різних порушень у здоров'ї на ранніх стадіях є дуже важливим фактором для оперативного і безболісного лікування.

Дана процедура заснована на дослідженні електромагнітних коливань певних структур мозку, де міститься велика інформація про весь організм обстежуваного пацієнта. За допомогою спеціальних приладів вся інформація зчитується, посилюється і обробляється спеціальним програмним забезпеченням.

Комплексне комп'ютерне обстеження організму абсолютно безпечне для вагітних і дітей. Ця спеціальна процедура може замінити дорогі аналізи, лабораторні дослідження і відвідування багатьох лікарів. У результаті проходження комплексної комп'ютерної діагностики організму в Києві пацієнт отримує повну інформацію про початкові прояви різних недуг і про стан свого здоров'я. В основному ця інформація зручно представлена у вигляді кольорового графічного представлення органів і всілякі діагнози по виявленим хворобам. Це дає унікальну можливість пацієнту без медичної освіти самому наочно побачити всі зміни і відхилення у своєму організмі за допомогою пояснень лікаря.

Після отримання всіх результатів проходження комплексного комп'ютерного обстеження організму в Києві пацієнт отримує поради та рекомендації фахівця за індивідуальною схемою лікування.

Недорого і якісно пройти комплексне комп'ютерне обстеження організму в Києві можна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

<< Назад