контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ черевної порожнини ціна

КТ черевної порожнини цінаЛікарі України та їх пацієнти з величезним задоволенням користуються сьогодні комп'ютерною діагностикою захворювань. Пройти комп'ютерний томограф бажають, як правило, ті хворі, проблеми яких важко або навіть неможливо діагностувати іншим способом. КТ рятує тоді, коли симптоматика хвороби недостатньо чітка. Наприклад, КТ черевної порожнини, ціна якої в Києві найчастіше адекватна, допомагає виявити на ранніх етапах доброякісні та злоякісні пухлини, визначити стан селезінки, підшлункової залози, печінки, біліарної системи. Навіть захворювання судин і лімфатичних вузлів, розташованих в цій частині тіла, допоможе визначити томограф.

Можна довго говорити про ту користь, яку може дати КТ черевної порожнини. Ціна - єдиний недолік цього методу діагностики. Вартість такої процедури не можна назвати низькою. Проте, в деяких випадках саме томограф може врятувати пацієнту життя. КТ черевної порожнини, ціна якої може бути досить високою, все ж щорічно проходять величезна кількість українських громадян. Для багатьох це єдиний спосіб виявити причину поганого самопочуття, болів, погіршення здоров'я. Результати комп'ютерної томографії допоможуть лікарю правильно поставити діагноз і швидко призначити ефективне лікування. У різних діагностичних центрах і клініках ціна КТ черевної порожнини може відрізнятися. Якість проведення процедури теж може бути різною. Вибираючи клініку, враховувати слід і те, і інше.

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі можна зробити КТ черевної порожнини (ціна більш лояльна, ніж у багатьох інших клініках).

Ми проводимо діагностику на новому високоточному обладнанні. Тому отримані результати завжди показують повну ситуацію, а значить корисні і для лікаря, і для пацієнта. На КТ черевної порожнини ціна у нас досить адекватна. Телефонуйте, записуйтеся.