контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ шишкоподібної залози

МРТ шишкоподібної залозиШишкоподібна залоза - це важлива і незамінна складова частина всього організму і головного мозку людини. Незважаючи на свої невеликі розміри, ця залоза має великий вплив на статевий розвиток, не допускаючи його передчасний початок. Вона також впливає на пам'ять людини, на його здатність запам'ятовувати певну інформацію, на особливості його поведінки. Шишковидна залоза вивчена ще недостатньо, але точно відомо, що порушення її функцій може свідчити про виникнення злоякісних новоутворень. Тому дуже важливо регулярно проходити консультацію у лікаря і робити МРТ шишкоподібної залози.

З консультаціями у лікаря все досить просто. Однак у багатьох виникає питання, навіщо потрібно робити МРТ шишкоподібної залози. Чи дійсно це настільки важливо? Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти, які захворювання цієї залози бувають і які наслідки очікують хворого.

Найчастіше зустрічається кіста шишкоподібної залози, яку можна виявити завдяки МРТ шишкоподібної залози. Кіста стає причиною виникнення частих головних болів, сильного порушення зору, координації руху, а також появи нудоти і блювоти. У разі, якщо кіста злоякісна, вона починає прогресувати і розвивається пухлина залози. Лікування цього злоякісного новоутворення тривале і важкие, а його результати не завжди позитивні. Вчасно зроблене МРТ шишкоподібної залози допомагає уникнути цього і завчасно почати діяти, щоб максимально зберегти своє здоров'я.

МРТ шишкоподібної залози за доступними цінами можна зробити в нашому консультативно-діагностичному центрі!

Під наглядом наших досвідчених фахівців Ви отримаєте якісні результати МРТ шишкоподібної залози!