контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ головного мозку (Київ)

МРТ головного мозку КиївМРТ головного мозку (Київ) - це на сьогоднішній день найінформативниший та ефективний різновид діагностичних досліджень області голови людини. Найпоширенішими симптомами, після появи яких варто пройти обстеження за допомогою магнітно-резонансної томографії, є: систематичні запаморочення, головні болі невідомого походження, погіршення слуху та зору, повторювані втрати свідомості, порушення чутливості на обличчі, а також багато інших тривожних симптомів.

Головний мозок людини довгий час був і залишається найбільш загадковим і складним органом. Але останнім часом з появою такого методу діагностики як МРТ головного мозку (Київ) у фахівців в даній сфері з'явилася гарна можливість отримувати досить велику кількість точної і достовірної інформації про різні проблеми і порушення, пов'язані з цим органом.

На сьогоднішній день МРТ головного мозку (Київ) займає лідируючу позицію серед багатьох способів дослідження різноманітних патологій і недуг в неврології та онкології. Магнітно-резонансна томографія головного мозку є сучасною, абсолютно безпечною для здоров'я і безболісною для пацієнта технологією, яка дозволяє якісно і детально діагностувати нервову систему і порушення роботи мозку людини.

Пройти процедуру МРТ головного мозку (Київ) Ви можете в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі за досить привабливою ціною.