контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Магнітно-резонансна томографія

Магнітно-резонансна томографіяУ наш час багато людей намагаються стежити за своїм здоров'ям. Для цього дуже важливо вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися і, звичайно ж, у разі тривожних симптомів проводити обстеження частини тіла, яка турбує.

Одним з найефективніших сучасних способів діагностики є магнітно резонансна томографія. Це не тільки високоефективний і дуже інформативний метод обстеження тіла людини, але й абсолютно безпечний.

Магнітно резонансна томографія вважається досить універсальним способом діагностування організму. За допомогою спеціалізованого обладнання можна діагностувати зміни в структурі багатьох органів. Магнітно резонансна томографія - це один з найбільш ефективних методів обстеження серця, спинного та головного мозку, різних суглобів, хребта, судин, органів черевної порожнини і т.д.

Магнітно резонансна томографія не використовується для діагностики кишечника, шлунка, легенів, а також кісток.

Якщо Вам потрібна магнітно резонансна томографія, то пройти таку процедуру Ви зможете в Олександрівському консультативно - діагностичному центрі.

У нашому діагностичному центрі працюють найдосвідченіші і висококваліфіковані фахівці, які за допомогою ультрасучасного і високоточного обладнання зможуть швидко визначити виникнення будь-яких захворювань. Крім професіоналізму співробітників і найкращого у своєму роді діагностичного обладнання Олександрівський консультативно - діагностичний центр пропонує клієнтам цілком демократичні ціни на свої послуги.