контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ Київ

МРТ КиївМагнітно-резонансна томографія - це складний метод діагностики та використання технологічної комп'ютерної системи, високочастотних імпульсів і дуже потужних магнітних полів (звідси і назва процедури). Вона застосовується для обстеження багатьох органів і частин тіла людини. На сьогоднішній день МРТ (Київ) вважається одним з найбільш ефективних і якісних методів діагностики. Після нього набагато легше поставити правильний діагноз і призначити відповідне лікування. Найчастіше роблять МРТ голови, хребта, черевної порожнини.

МРТ (Київ) голови, або головного мозку - це важлива процедура, яку фахівці рекомендують робити регулярно для попередження та своєчасної діагностики багатьох серйозних захворювань. До них відносяться злоякісні пухлини різних розмірів, захворювання гіпофіза, особливі хронічні захворювання нервової системи. МРТ (Київ) головного мозку роблять також дітям для визначення ступеня порушення розвитку їхнього мозку. Людям, які перенесли інсульт, роблять таку томографію, щоб точно знати, який відсоток нервових клітин пошкоджений. Після МРТ значно простіше зробити прогноз стану та можливого відновлення людини після інсульту.

МРТ (Київ) можна проводити не всім. Існують протипоказання для даного діагностичного методу. Наприклад, наявність у людини кардіостимулятора, інших штучних імплантатів, особливо металевих. Не забувайте, що апарат для МРТ - це один величезний магніт.

Людям, які страждають на епілептичні припадки протипоказано робити МРТ закритого типу. Для цього існує відкрите МРТ (Київ). Багато лікарів також забороняють робити МРТ жінкам, які чекають дитину, якщо їх термін вагітності менше трьох місяців. Це може викликати вади розвитку плода.

МРТ в Києві можна зробити за прийнятною ціною в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.