контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Спіральна комп'ютерна томографія

Спіральна комп'ютерна томографіяСпіральна комп'ютерна томографія на сьогоднішній день вважається одним з найбільш ефективних, інформативних і високоточних методів діагностики організму. Такий метод застосовується в діагностичній практиці вже досить давно, але з появою першого спірального комп'ютерного томографа дуже багато що змінилося. Устаткування стало набагато досконалішим і інформатівнішим, а діагностика більш точною і швидкою.

Основоположними принципами такого методу як спіральна комп'ютерна томографія є застосування рентгенівських променів і комп'ютерної обробки одержуваної інформації. В ході проведення спіральної комп'ютерної томографії обладнання створює високоточне графічне представлення внутрішніх органів і судин людини, за яким досвідчений фахівець в області діагностики може точно поставити діагноз пацієнту.

Спіральна комп'ютерна томографія складається з двох одночасних процесів: безперервного поступального руху досліджуваного людини на спеціальному столі і руху рентгенівської трубки навколо людини. Спіральна КТ здійснюється досить швидко, тому рентгенівське випромінювання не завдає шкоди здоров'ю пацієнта.

Вартість комп'ютерної томографії може бути вищою, ніж ціни на деякі інші боле прості альтернативні методи діагностики. Але якщо Ви бажаєте отримати діагноз максимально швидко і точно, то краще скористатися процедурою спіральної КТ.

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі можна здійснити таку сучасну діагностичну процедуру як спіральна комп'ютерна томографія.