контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ колінного суглоба (Київ)

МРТ колінного суглоба КиївМагнітно-резонансна томографія (МРТ) застосовується для виявлення причин порушення роботи внутрішніх органів і тканин пацієнта. Цей метод діагностики використовується вже багато десятків років і не втрачає своєї актуальності не дивлячись на появу нових технологій.

МРТ застосовується для сканування всіх частин людського тіла. Його також використовують і для діагностики проблем колінного суглоба в Києві. МРТ показує можливі пошкодження, пухлини або присутні аномалії. Іноді для більш точного відображення необхідно ввести в організм спеціальну речовину, яка називається «контраст». Це хімічний парамагнітний препарат. Під його впливом можна змінити контрастність необхідної для обстеження тканини в порівнянні з іншими. На основі пророблених аналізів і результату МРТ колінного суглоба в Києві робиться висновок фахівця про наявність того чи іншого захворювання.

Ви можете пройти МРТ колінного суглоба (Київ) в нашому центрі за доступною ціною.

Про які захворювання може розповісти МРТ колінного суглоба? Київ, а також Київська область може звертатися до нас за кваліфікованою діагностикою.

Одним з порушень функціонування суглоба може стати пошкодження сухожиль. Добре проглядається чотириглавий м'яз, а також сухожилля надколінка. Ступінь і серйозність ушкодження (або повний розрив) буде показана МРТ колінного суглоба в Києві на нашому томографі.

Також процедура магнітно-резонансної томографії фіксує на знімку розрив передньої хрестоподібної зв'язки. У даному випадку, окрім результатів апаратного обстеження, про порушення свідчить припухлість і своєрідний хрускіт, який можна легко виявити.

МРТ показує і розрив меніска. Відбуваються зміни хрящової тканини і поява цього стану коліна відображаються на показаннях МРТ.

Якщо Вас турбують неприємні або больові відчуття в коліні - звертайтеся в Олександрівський консультативно-діагностичний центр. Ми проведемо якісну діагностику.

У нас доступна вартість МРТ колінного суглоба (Київ).