контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ черевної порожнини з контрастом ціна

КТ черевної порожнини з контрастом цінаЧеревна порожнина - частина людського організму, в якій розташовано багато життєво важливих органів. Діагностика захворювань цих органів може бути утруднена. Головна причина складності постановки діагнозу - брак інформації. Відмінним виходом із ситуації в таких випадках може стати комп'ютерна томографія. Дослідження стану органів черевної порожнини часто виконується з застосуванням контрасту. КТ черевної порожнини з контрастом (ціна трошки буде вище) дозволить лікарю чітко побачити, де саме таїться захворювання, і яка стадія його розвитку. Ціна КТ з контрастом черевної порожнини часто здається пацієнтам високою. Проте, в деяких випадках без такої діагностики просто не обійтися. Та й ефективності такого дослідження можуть позаздрити багато інших діагностичних процедур.

Зробити КТ черевної порожнини з контрастом, ціна якої може бути більш-менш прийнятною, лікарі радять своїм пацієнтам досить часто. До томографії доводиться вдатися в тих випадках, коли для встановлення точного діагнозу недостатньо інформації, а отримати додаткові дані іншим шляхом не виходить. Щоб не ризикувати здоров'ям пацієнта, щоб поставити правильний діагноз і призначити виключно правильне лікування, лікарі просять хворих пройти КТ черевної порожнини з контрастом. Ціна дослідження не дуже низька. Але краще здійснити його, ніж лікувати невідомо що. КТ - процедура дуже корисна. Для такої діагностики використовується досить дороге обладнання, через що і вартість обстеження висока.

У нашому діагностичному центрі кожен бажаючий зможе пройти КТ черевної порожнини з контрастом. Ціна завжди виправдана високою точністю отриманих результатів.

Щоб пройти КТ черевної порожнини з контрастом (ціна адекватна) у нас, телефонуйте або оформлюйте заявку на сайті. Також на нашому сайті Ви зможете переглянути прайс з цінами і дізнатися більше інформації про томографічні дослідження.