контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Томографія мозку

Томографія мозкуТомографія мозку - це медична процедура, що представляє собою комплексне обстеження м'яких тканин голови і відображення отриманих даних на інформаційних носіях. Результати дослідження являють собою фотографічні знімки, отримані шляхом покрокового сканування голови. При чому, чим новіше і якісніше обладнання, тим менше крок відступу сканера, і тим інформативніше і докладніше виходить знімок.

Томографія мозку проводиться після відповідного припису лікаря. Дослідження це досить дороге, тому самовільна томографія мозку - явище дуже рідкісне, якщо не сказати унікальне. До того ж, сам по собі знімок для непосвяченого людини буде мало корисний і, швидше за все, тільки налякає її. Правильно розшифрувати дані, отримані томографом, поставити діагноз, якщо до цього є передумови, і призначити лікування, якщо в цьому є необхідність, зможе тільки кваліфікований лікар.

Дорожнечу процедури томографії мозку можна пояснити тим, що апаратура, яка використовується для її проведення сама по собі коштує величезних грошей і вимагає серйозних витрат на обслуговування. Насправді, отримати якісь дані про патології мозку можна навіть на звичайному рентгенівському апараті. Обійдеться це набагато дешевше, але при цьому немає ніякої гарантії в тому, що інформація буде повною. До того ж, рентгенівське випромінювання дуже шкідливе для людини. Для томографії мозку використовуються абсолютно інші фізичні явища, абсолютно безпечні для здоров'я людини.

Томографія мозку в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі може стати черговим кроком на шляху до одужання.

У нашому центрі (у Києві) встановлено найсучасніше обладнання, що дозволяє озброювати пацієнтів максимально точною інформацією для ефективної боротьби з хворобою.