контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ черевної порожнини Київ

КТ черевної порожнини КиївКомп'ютерна томографія - вельми корисний винахід, який рятує сьогодні життя багатьох пацієнтів. Томографія відноситься до тих методів діагностики захворювань, ефективність яких доведена не теоретично, а практично. Існує величезна безліч прикладів з практики лікарів, коли саме результати комп'ютерної томографії дозволили поставити пацієнту правильний діагноз. Томографія застосовується для різних областей людського організму, здатна дати дані про кожен орган або цілу систему органів. Дуже затребуваною послугою сьогодні є КТ черевної порожнини. Київ - місто, в якому здійснити таку процедуру не складно. Тому лікарі і пацієнти із задоволенням користуються таким способом діагностики захворювань внутрішніх органів.

КТ черевної порожнини (Київ) показано при найрізноманітніших хворобах і травмах печінки, біліарної системи, селезінки, підшлункової залози. КТ також може допомогти виявити стан регіонарних лімфатичних вузлів і кровоносних судин. Інформація, яку може дати томограф, не можна порівняти за своєю точністю і корисності з іншими методами діагностики. КТ черевної порожнини (Київ) допомагає лікарю побачити хворобу ще в самому її зародку. Тобто, при появі перших же симптомів захворювання вже може бути виявлено. Зрозуміло, що на такій стадії боротися з ним буде набагато легше. Органи черевної порожнини неможливо оглянути візуально без будь-яких складних приладів, що дуже ускладнює і затримує діагностику хвороб. КТ черевної порожнини (Київ) буде відмінним рішенням в даному випадку. Томограф покаже лікарю повну картину, повідомить про стан кожного органу, допоможе зробити правильні висновки.

У нашому діагностичному центрі кожен пацієнт може пройти КТ черевної порожнини (Київ).

Ціни на томографію можна подивитися на сайті в нашому прайсі. Записатися на КТ черевної порожнини (Київ) теж можна, не виходячи з дому.