контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ головного мозку


Сьогодні МРТ визнано найбільш ефективним методом обстеження головного мозку. Наш центр рекомендує пройти обстеження на сучасному та перевіреному обладнанні, яке гарантує точні результати для правильного діагнозу. Якщо Вас цікавить МРТ головного мозку, записуйтеся на прийом до компетентних фахівців нашого центру та ми гарантуємо оперативні та якісні результати.

МРТ головного мозкуМРТ головного мозку проводиться за допомогою радіочастот та магнітного поля. Під час проведення обстеження пацієнт не відчуває неприємних відчуттів та болю. В центрі часто проводиться МРТ головного мозку навіть дітям. Такий метод обстеження дійсно безпечний для організму та не передбачає негативних наслідків. В період проведення обстеження, людину поміщають в циліндричний тунель томографа, що дозволяє отримати необхідне зображення окремого органу. Часом факт проведення обстеження не передбачає стовідсоткову наявність захворювання. МРТ головного мозку необхідно лише для отримання важливих для діагнозу даних. У центрі завжди спокійна атмосфера, у якій Вам не буде складно налаштувати себе на необхідну процедуру. Не варто також боятися серйозних апаратів, пропоноване МРТ головного мозку не займає багато часу. Крім обстеження головного мозку, в центрі можливо здійснити МРТ будь якої частини тіла. Навіщо витрачати важливий час та відвідувати декілька центрів, коли ми пропонуємо комплексне обслідування за справедливу ціну. Мі наготові надати належне консультування стосовно можливих протипоказань, якщо Ви зателефонуєте по вищевказаним контактним телефонам.

Необхідне якісне МРТ головного мозку? Ми рекомендуємо обстеження на гідному обладнанні та пропонуємо справедливі розцінки.