контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ органів малого таза (ціна)

КТ органів малого таза цінаСьогодні завдяки високотехнологічним видам дослідження багато, навіть страшних захворювань можна вчасно помітити і діагностувати. Це, в свою чергу, допомагає завчасно почати лікування і домогтися його позитивних результатів. Одним з ефективних методів дослідження, який дозволяє уникнути операційного втручання і побачити точну картину стану внутрішніх органів людини, є мультиспіральна комп'ютерна томографія (КТ).

КТ може застосовуватися сьогодні з метою дослідити різні органи і тканини пацієнта. Наприклад, КТ органів малого таза, ціна якого залежить від клініки, допомагає досліджувати і точно виявити стан сечового міхура і прямої кишки. У жінок КТ органів малого таза (ціна його уточнюється під час прийому у лікаря) застосовується з метою діагностувати різні захворювання і запалення матки та її придатків, а також простежити за їх розвитком. У пацієнтів чоловічої статі за допомогою цього методу досліджуються насінні бульбашки і передміхурова залоза.

КТ органів малого таза (ціна його вигідна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі) відрізняється порівняно мінімальним випромінюванням людини під час процедури. Тому даний метод дослідження вважається більш безпечним, він завдає мінімальні пошкодження організму. Його перевагою є також можливість помітити навіть незначні зміни у внутрішніх органах. Дуже часто КТ органів малого таза (ціна його демократична в нашому центрі) дозволяє діагностувати рак прямої кишки на початковій  стадії, пухлини матки і її придатків, захворювання кісткових структур малого таза.

Не втрачайте час - робіть КТ органів малого таза (ціна послуги є на нашому сайті) під наглядом компетентних фахівців в нашому центрі!

Ціна КТ органів малого таза в нашому центрі доступна! Ми дбаємо про Ваше здоров'я!