контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ голови за доступними цінами

МРТ голови за доступними цінамиРегулярне безсоння, часті запаморочення, частковий склероз і сильні мігрені - усе це тривожні симптоми, які обов’язково мають бути досліджені для з’ясування можливих причин виникнення нездужання та призначення подальшого лікування.

Найчастіше в подібних ситуаціях людині з такими симптомами радять провести МРТ голови. Ціна проведення цієї послуги в наш час стала досить прийнятною для пацієнтів з різними фінансовими можливостями.

Ця спеціальна процедура включає в себе детальну діагностику головного мозку, а також м’яких тканин, артерій та вен в ділянці, що обстежується. Суть цього процесу полягає в скануванні проблемних зон людського тіла. Після цього у вигляді тривимірного зображення отримана інформація виводиться на екран томографа.

У наш час практично будь-яку хворобу або патологію навіть на самих ранніх етапах можна розпізнати за допомогою МРТ.

У різних клініках і діагностичних центрах ціни на МРТ голови та шиї можуть варіюватись, але ніколи не варто нехтувати діагностичними процедурами, адже виявлення хвороби на ранній стадії - це велика ймовірність швидкого та безболісного її лікування.

Якщо лікар направляє пацієнта провести МРТ голови або шиї, то швидше за все є підозра на такі недуги:

  • розсіяний склероз;
  • ішемічний інсульт;
  • патології органів;
  • порушення процесу кровопостачання;
  • пухлина в межах м’яких тканин голови або головного мозку;
  • захворювання очей.

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі ви зможете пройти послугу МРТ голови, ціна якої задовольнить будь-якого пацієнта.

<< Назад