контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ шийний відділ хребта (ціна)

МРТ шийний відділ хребта цінаХребет - це важлива частина людського тіла. Варто стежити за його станом, щоб уникнути неприємних хвороб і пошкоджень. Особливо це стосується шийного відділу. У наш час часто роблять МРТ шийного відділу хребта. Ціна його цілком демократична, а ефективність дуже висока.

МРТ шийного відділу хребта (ціна залежить від клініки) робиться в багатьох випадках. Наприклад, під час остеохондрозу магнітно-резонансна томографія дозволяє точно діагностувати стан людини і призначити найефективніше лікування. У процесі лікування від остеохондрозу періодично повторюють МРТ (шийний відділ хребта). Ціна його залежить від кількості повторень і типу апарату, за допомогою якого його роблять.

Такий метод діагностики застосовують під час стінного каналу хребта і для визначення місць розташування хребетних гриж. Як і будь-який інший вид томографії, МРТ шийного відділу хребта (ціна буває різною) роблять для знаходження пухлин і їх метастазів. Дуже часто вчасно зроблена томографія може врятувати людину не тільки від смерті, але й від важких наслідків раку.

Дітям теж роблять МРТ (шийний відділ хребта). Ціна такої процедури для дітей зазвичай не відрізняється від ціни процедури для дорослих. Процедура дає можливість визначити аномалії розвитку шийного відділу. Для маленьких дітей удвічі важливо своєчасно діагностувати порушення в розвитку. Тоді при правильному комплексному лікуванні все можна виправити і дитина отримає шанс вирости без порушень.

Кваліфіковані фахівці Олександрівського консультативно-діагностичного центру роблять МРТ (шийні відділ хребта). Ціна демократична!

Затишна комфортабельна обстановка і сучасне обладнання Олександрівського центру зроблять для Вас процедуру МРТ приємною і якісною!