контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Скільки коштує МРТ голови?

Скільки коштує МРТ головиМагнітно-резонансна томографія вважається одним з найбільш ефективних і дорогих методів діагностики різноманітних захворювань. МРТ застосовна для всіх органів людського організму. Найбільш затребуваною є томографія голови, органів черевної порожнини, хребта. Скільки коштує МРТ голови, напевно буде цікаво знати українцям, яким таке обстеження належить пройти в найближчому майбутньому. Варто зауважити, що чіткої відповіді на це коротке питання немає. У кожній клініці, в кожному діагностичному центрі вартість такої процедури буде різною.

Скільки ж коштує МРТ голови? Ціни на МРТ формуються з урахуванням багатьох факторів, серед яких присутня навіть цінова політика установи. Природно, на вартість обстеження будуть впливати також такі фактори, як точність результатів, дорожнеча використовуваного обладнання і контрастуючих препаратів, складність самої процедури, специфіка роботи установи. Скільки коштує МРТ голови, зможуть сказати напевно тільки працівники конкретного діагностичного центру. Якщо планується магнітно-резонансна томографія головного мозку, внутрішнього вуха, очей або голови в цілому, не варто шукати, скільки коштує МРТ голови, на всіляких інтренет-форумах і сайтах. Швидше і правильніше буде поставити це питання фахівцям установи, в якій Ви хочете пройти МРТ. Тільки там Вам зможуть що назвати не приблизну, а конкретну цифру.

Цікавитесь, скільки коштує МРТ голови? Тоді телефонуйте в Олександрівський консультативно-діагностичний центр.

Також подивитися, скільки коштує МРТ голови, можна на нашому сайті. Для цього необхідно відвідати розділ меню «Послуги та ціни» або просто натиснути кнопку, розташовану нижче.