контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ верхньої щелепи (ціна)

Технічний прогрес істотно вплинув на всі сфери життя людини, в тому числі і на медицину. Сучасне високотехнологічне медичне обладнання, таке як комп'ютерний томограф, дозволяє запобігти безлічі захворювань і уникнути їх небажаних наслідків. Тому комп'ютерна томографія (КТ) сьогодні стала затребуваним методом діагностики і незамінним помічником у роботі багатьох лікарів.

КТ верхньої щелепи цінаУ сучасній медицині користуються кількома видами комп'ютерної томографії. Розрізняються вони залежно від області людського тіла, яку потрібно досліджувати. Не менш затребуваним в порівнянні з іншими є КТ верхньої щелепи. Ціна його порівняно невелика, при цьому його ефективність вже давно доведена на практиці. КТ верхньої щелепи (ціна його прийнятна в Олександрівському центрі) призначається у випадках підозри різноманітних аномалій її розвитку, пошкодження верхнього ряду зубів, травми щелепи, виникнення запальних, онкологічних та інших небажаних процесів в області верхньої щелепи і гайморових пазух. КТ верхньої щелепи (ціна його вигідна в нашому центрі) дозволяє також помітити і вчасно почати лікувати прихований карієс і онкологічні захворювання. У разі виникнення злоякісних пухлин в області верхньої щелепи, КТ допомагає часом уникнути метастазів завдяки своєчасно розпочатому лікуванню.

КТ верхньої щелепи (ціну обстеження потрібно уточнювати у лікаря) може також серйозно зашкодити пацієнтові. Тому слід враховувати певні протипоказання для проведення цієї процедури. Найбільш поширені серед них - це вагітність, алергія на йод, цукровий діабет.

Подбайте про своє здоров'я завчасно - зробіть КТ верхньої щелепи! Ціна його у нас демократична!

Ціна КТ верхньої щелепи та інших послуг, які надає наш консультативно-діагностичний центр, зазначена на нашому сайті.