контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ вночі

Центр працює з 8:00 до 21:00 і ви можете пройти обстеження
у нас в центрі після 18:00 до 21:00

МРТ вночіМагнітно-резонансна томографія - метод обстеження, який необхідний багатьом пацієнтам. Без томографії в багатьох випадках обійтися важко, а в деяких і зовсім неможливо. Це стосується хворих з прихованою або неясною симптоматикою. Томографія допоможе лікарю розставити всі крапки над «і», а саме, ясно побачити існуючу проблему. Проте, не кожен, кому це потрібно, може зробити МРТ. У когось недостатньо фінансів, щоб оплатити цю недешеву процедуру. Хтось живе далеко від діагностичних центрів, які надають таку послугу. Хтось просто дуже сильно зайнятий на роботі. Різні причини змушують пацієнтів відкладати діагностику, а значить, і початок лікування. У багатьох випадках це неприпустимо, тому що це загрожує життю людини.

Люди з великою зайнятістю напевно із задоволенням зробили б МРТ вночі. Якщо вдень вирватися на відвідування клініки не виходить, в нічний час доби напевно знайшлося б кілька годин для проходження процедури томографії. На жаль, не у всіх навіть київських клініках можна зробити МРТ вночі. Більшість діагностичних центрів працюють за стандартним робочим графіком. Допізна або навіть цілодобово працюють лише деякі установи діагностики. Щоб пройти процедуру МРТ вночі, хворому напевно доведеться докласти зусиль, щоб знайти клініку, в якій це можливо. Звичайно, ризикувати своїм життям і здоров'ям не варто тільки тому, що немає можливості відвідати клініку вдень. Якщо є необхідність пройти МРТ, вночі чи вдень це зробити обов'язково потрібно, при чому скоріше. Можливо, в деяких випадках навіть варто пожертвувати своїм заробітком. Здоров'я в будь-якому випадку важливіше.

Бажаєте пройти МРТ вночі? Допізна приймає пацієнтів Олександрівський консультативно-діагностичний центр.

Ми працюємо і у вихідні, і в святкові дні. Якщо є бажання пройти МРТ вночі або пізно ввечері, залишайте запит на сайті. Ми Вам обов'язково зателефонуємо і запропонуємо можливі варіанти.