контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ мозку з контрастом

МРТ мозку з контрастомВсе більше людей в наш час помирають від несвоєчасно діагностованих захворювань, пов'язаних з ураженням головного мозку. Широко поширене УЗД і навіть діагностика за допомогою комп'ютерної томографії не завжди допомагають правильно встановити стан пацієнта, щоб призначити найбільш ефективне лікування. У такому випадку доцільніше буде зробити МРТ мозку з контрастом.

Магнітно-резонансна томографія є сучасним методом діагностики різних захворювань людини. З її допомогою можна ретельно обстежити кожну частину тіла пацієнта, своєчасно виявити різні порушення в роботі органів і їх систем, почати правильне лікування. МРТ мозку з контрастом, в свою чергу, допомагає своєчасно і грамотно допомогти людині у випадках різних травм черепа і підозри на виникнення ракових пухлин і їх метастаз в області головного мозку. Крім того, МРТ мозку з контрастом є обов'язковою процедурою для пацієнтів, які пережили інфаркт і інсульт. З її допомогою можна оцінити масштаби пошкодження мозку і призначити подальший план реабілітації.

МРТ мозку з контрастом не відноситься до небезпечних для життя людини процедурам. Обстеження проходить досить швидко і без будь-яких больових відчуттів. Однак не всім пацієнтам дозволяється проводити цю процедуру. Існує і ряд протипоказань, яких потрібно дотримуватися. Наприклад, МРТ мозку з контрастом не можна робити людям, у яких встановлений кардіостимулятор і різні металеві імплантати. Крім того, серйозні психічні розлади, вагітність і вік до 7 років також може служити протипоказанням для проведення магнітної томографії.

Подбайте про своє здоров'я завчасно - зробіть МРТ мозку з контрастом в нашому консультативному центрі!