контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Зробити КТ черевної порожнини

Зробити КТ черевної порожниниІснує багато хвороб органів черевної порожнини, які важко діагностувати тільки за результатами клінічних досліджень крові, сечі або чого-небудь ще. Візуально такі хвороби теж не просто визначити, так як органи приховані всередині людського тіла і оку не видні. Промацування і УЗД теж не завжди дають корисну інформацію. У деяких випадках інформація все-таки є, але її недостатньо для постановки точного діагнозу. Єдиним виходом у такій ситуації буде комп'ютерна томографія. Зробити КТ черевної порожнини буде корисно тим пацієнтам, хвороби яких важко виявити без томографа. До таких хвороб можна віднести травми, патології, аномалії розвитку внутрішніх органів. Також томограф допоможе лікарю побачити в черевній порожнині доброякісні та злоякісні новоутворення. Без томографа діагностика таких хвороб затягнулася б, а лікування досить сильно ускладнилося б.

Зробити КТ черевної порожнини бажають багато хворих, які проживають в столиці та інших містах України. Про ефективність такого методу діагностики відомо багатьом нашим громадянам. Лікарі теж знають не з чуток про користь томографії, а тому часто радять своїм складним пацієнтам пройти таку процедуру. І хоч зробити КТ черевної порожнини - задоволення не з дешевих, пройти таку процедуру все ж прагнуть багато хворих і в Києві, і у  інших регіонах нашої країни. Зробити КТ черевної порожнини - значить дуже швидко дізнатися точні дані про стан внутрішніх органів. Саме від швидкості постановки діагнозу в деяких випадках залежить успіх лікувального процесу.

В Олександрівському діагностичному центрі можна зробити КТ черевної порожнини високої точності.

Для такої процедури у нас є сучасне імпортне обладнання. Наші томографи дають високоточні дані. Звернувшись в наш центр, Ви неодмінно отримаєте ту інформацію, якої потребуєте. Щоб зробити КТ черевної порожнини у нас, записуйтеся заздалегідь на сайті або по телефону.