контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ черевної порожнини (Київ)

МРТ черевної порожнини КиївМРТ черевної порожнини (Київ) - це магнітно-резонансна томографія, яка робиться в цілях обстеження органів і тканин черевної порожнини. Таке обстеження має переваги перед УЗД, рентгеном та іншими типами обстеження. Картина, яку показує МРТ більш точна, тому що вона робиться в трьох площинах. Вона дає лікареві більше інформації про стан людини. Особливо це важливо, якщо є підозра на рак.

Найчастіше МРТ черевної порожнини (Київ) робиться для обстеження таких органів, як печінка, нирки і наднирники. МРТ печінки ефективніше інших методів обстеження показує місця осередкових поразок. МРТ наднирників та нирок практично стовідсотково показує наявність різних пухлин. Вона дає можливість навіть визначити стадію раку.

МРТ черевної порожнини (Київ) робиться за допомогою спеціального апарату, який називається томографом. Під час обстеження пацієнтові не дозволяється рухатися. Потрібно лежати спокійно, тихо і нерухомо, тоді якість знімків буде якнайкраще. Чим якісніше будуть зроблені знімки, тим легше буде лікарю визначити Ваш стан.

Вартість МРТ черевної порожнини (Київ) стає все більш доступною в наш час. Сучасні технології тепер застосовуються для лікування не тільки найбагатших людей. І хоч ціни і не найменші, це не головне. Точне і своєчасне визначення хвороби зробить Ваше лікування більш ефективним і швидким. Якщо заощадити на МРТ черевної порожнини (Київ), можна, наприклад, не впізнати вчасно про рак, а значить, на лікування потрібно буде витратити потім набагато більше грошей.

Якісне МРТ черевної порожнини можна зробити в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

Центр працює навіть у святкові та вихідні дні. Записатися на обстеження можна подзвонивши по телефону, або на сайті центру.