контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ черевної порожнини

КТ черевної порожниниКомп'ютерна томографія (КТ) - метод діагностики, який дозволяє детально і наочно вивчити стан організму людини, щоб на підставі результатів мати можливість встановити максимально точний діагноз.

Сьогодні комп'ютерна томографія проводиться для різних органів і тканин тіла людини, іноді для більш ясної картини з використанням контрастування.

Лікарями часто призначається КТ черевної порожнини, так як там розташовано багато органів, захворювання яких можуть мати схожі симптоми, але їх лікування, звичайно ж, відрізняється.

Враховуючи специфіку КТ черевної порожнини введення в організм пацієнта контрастної речовини використовується досить часто. Тому, якщо у Вас є хоча б малі підозри на алергію на йодовмісні речовини або, припустимо, на морепродукти, обов'язково повідомте про це лікаря-радіолога або медичну сестру.

Зазвичай КТ черевної порожнини проводиться для діагностики таких органів, як печінка, нирки, селезінка, підшлункова залоза, судини, лімфатичні вузли. Відповідно, призначення на КТ черевної порожнини Ви можете отримати у хірурга, гастроентеролога, онколога та лікарів інших спеціалізацій, якщо їм для призначення Вам ефективного лікування необхідні додаткові точні дані про можливі патології органів черевної порожнини.

Після проведення діагностики в перебігу одного-двох днів результати КТ передаються лікарю, який зможе пояснити Вам доступно в чому причина Вашого нездужання.

КТ черевної порожнини на найсучаснішому обладнанні Ви можете пройти в нашому центрі за адресою: проспект Перемоги, 119 (метро Житомирська, м. Київ, Київська область, Україна).