контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Зробити МРТ коліна

Зробити МРТ колінаЗа своїм здоров'ям потрібно стежити. Тільки в такому випадку Вам вдасться уникнути небажаних захворювань. Але часто буває, що болі виникають практично раптово без обґрунтованих видимих причин. Наприклад, різко починає боліти колінний суглоб. Це викликає дискомфорт під час ходьби та інших рухів ніг. Щоб не допустити занедбаного стану, краще зробити МРТ коліна.

Зробити МРТ коліна фахівці рекомендують пацієнтам, які страждають на артрит, різними аномаліями розвитку колінних суглобів, незрозумілими сильними хронічними болями, пацієнтам, які пережили різноманітні падіння і травми. Зробити МРТ коліна потрібно, щоб вчасно помітити злоякісні пухлини та їх метастази. Багато лікарів радять зробити МРТ коліна перед операцією на ньому і після її проведення. Томографія дозволить краще спостерігати за процесом лікування і загоєння.

Перш ніж робити процедуру МРТ, потрібно підготуватися до неї. Оскільки томограф для МРТ являють собою величезний магніт, потрібно прибрати всі металеві предмети з тіла пацієнта. Ювелірні прикраси, пірсинг, зубні металеві протези потрібно зняти на час проведення процедури. Якщо у пацієнта є металеві імплантати, які неможливо вилучити з його тіла без нанесення шкоди його здоров'ю, процедура для нього автоматично стає противопоказаною.

Зробити МРТ коліна можна в різних клініках і центрах. Але не у всіх клініках застосовують сучасні томографи, які роблять чіткі знімки. Найбільш надійним в наш час вважається комп'ютерний томограф Toshiba.

Шукайте, де зробити МРТ коліна? Приходьте в наш консультативний діагностичний центр!

У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, які проводять процедуру томографії з урахуванням всіх стандартів і норм.