контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ голови в Києві. Ціни

МРТ голови в Києві, ціниЧасті головні болі, різке погіршення зору, проблеми зі слухом та інші симптоми можуть бути викликані хворобами головного мозку. Такі захворювання, як правило, представляють загрозу не тільки хорошому самопочуттю, а й життю хворого. Тому лікування їх повинно бути максимально акуратним і правильним. Виявити хворобу, стадію її розвитку, серйозність проблеми допоможе МРТ головного мозку. На МРТ голови в Києві ціни не занадто малі. Тим не менш, поставити точний діагноз без такої діагностики дуже складно, а в багатьох випадках зовсім неможливо. МРТ голови не завжди спрямоване саме на головний мозок. Томографія може також показати хвороби носа, внутрішнього вуха, очних орбіт, кровоносних судин. У Києві ціни на МРТ голови різної спрямованості і складності будуть відрізнятися. МРТ голови може проводитися як з використанням контрастуючих препаратів, так і без них. Томографія з контрастом буде, природно, коштувати дорожче. Але в деяких випадках без контрасту діагностика не буде достатньо інформативною, а отже ефективною.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) голови, ціни в Києві на яку в різних діагностичних центрах будуть різними, є досить популярною послугою в столиці. Якщо поставити правильний діагноз іншими способами не вдається, точні відповіді на всі питання лікаря і пацієнта напевно дасть МРТ голови. У Києві ціни на послуги кабінетів томографії можуть бути більше або менше, залежно від місця розташування клінік і якості використовуваного діагностичного обладнання.

Бажаєте пройти МРТ голови в Києві? Ціни на діагностику хвороб голови в нашому центрі завжди виправдані точністю отриманої інформації і високим рівнем сервісу.

У нас томографію можна зробити в будь-який день тижня, у тому числі у святкові та вихідні дні. Для цього необхідно попередньо записатися на обстеження на сайті або по телефону. Натиснувши на кнопку нижче, можна подивитися орієнтовні ціни на МРТ голови в Києві.